Zajęcia dydaktyczne realizowane we współpracy z otoczeniem gospodarczym

Dnia 06.06.24 w ramach wykładu z Technologii Chemicznej dla kierunków Chemia i Biznes Chemiczny mieliśmy przyjemność gościć technologów z Rafinerii Gdańskiej: inżynier Marietę Dąbkowską oraz starszego inżyniera Artura Jasińskiego.  Studenci zapoznali się z procesami destylacji, krakowania, reformingu oraz innymi procesami chemiczni związanymi z przetwarzaniem surowców na produkty naftowe.

Wykład ten stanowił początek współpracy Naszego Wydziału z Rafinerią Gdańską w zakresie zajęć dydaktycznych realizowanych we współpracy z otoczeniem gospodarczym.

Data publikacji: piątek, 7. Czerwiec 2024 - 13:29; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: piątek, 7. Czerwiec 2024 - 13:29; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki